Najnowsze wpisy, strona 1


Kontrowersyjny raper wszczepia sobie diament...
09 lutego 2021, 12:55

Gwiazda Internetu   

   

 

    Bardzo dużo czasu spędzam ostatnio na czytaniu artykułów z internetu. Szczególną uwagę zwróciłam na ten o Lil Uzi Vercie na glamrapie( jako jedni z pierwszych napisali o nim). Różowy diament w czole Lil Uzi Verta za 24 mln dolarów. Pamiętam, że mnie to zaciekawiło i postanowiłam wejść.

 

 Shine Bright Like a Diamond

 

 

 

 

 

   Jaka byla moja reakcja?

 

   Moja pierwsza reakcja to szok i niedowierzanie. Przyznam szczerze,że też atak śmiechu (wiem to nieeleganckie). Chciałam się czegoś więcej dowiedzieć na t     ten temat. Jakie były reakcje ludzi, poznać jego twórczość i dowiedzieć się w jaki sposób dorobił się tak wielkiej fortuny. Jak się okazuje to cacuszko to 10-11 karatowy diament kupiony przez znanego celebrytom jubilera Elliota Avianne'a. Zbierał na jego kupno aż 4 lata! Jest on warty więcej niż jego dom i samochody. Powodem umieszczenia go w tak dziwnym miejscu była obawa o zgubienie. Nie chce się też z nią rozstawać. Jeśli chodzi o reakcje ludzi to spotkał się z falą hejtu. Bardzo krytycznie odniósł się do jego decyzji Słoń nazywając go topowym debilem. Oczywiście ma też wielu fanów i obrońców zwłaszcza wśród miłośników rapu. Podkreślają jego talent, poularność i to,że swoją twórczością dorobił się wielkiego majątku.

 

 

Słuchacze ,,czarnej muzy''

 

   Przyznam się szczerze,że poznałam jego kawałki. Nie zrobiło to na mnie szczególnego wrażenia może dlatego,że nie,,siedzę'' w rapie. Słucham wszystkiego co mi się spodoba lub zainteresuje. Omijam szerokim łukiem ciężkie brzmienia, które uwielbiałam jako nastolatka. Ale to temat na kolejny wpis.  Odnosząc się do jego popularność- ma on 7,76 mln subskrybentów a kawałek XO Tour Llif3 ma aż 424 mln wyświetleń! Podsumowując: swoją decyzją zyskał sporo wrogów ale też rozgłos i zainteresowanie swoją twórczością. Czyli uzyskał swój cel. Raperzy są też znani z umiłowania do ekstrawaganckich strojów, błyskotek. Lubią się wyróżniać.  Myślę,że jego temat w mediach szybko nie ucichnie bo rano widziałam artykuł o kolejnym zaskakującym zakupie rapera. Kupił sobie chip od milionera Elona Muska. Planuje go sobie wszczepić w głowę. A Wy co  o tym myślicie?